Griep- en Pneumokokken-vaccinatie

Graag OPROEPBRIEF mee

Griep
Als u in aanmerking komt voor de griepprik, dan ontvangt u van ons een oproepbrief. De griepprikken worden dit jaar op vrijdagmiddag 27 november tussen 15:00 en 17:00 uur gegeven. U wordt opgeroepen in tijdsblokken; houd u hier aub aan. Neem uw oproepbrief mee naar de afspraak!
 
Pneumokokken
Dit jaar krijgen u een vaccinatie tegen pneumokokken aangeboden als u geboren bent in 1948, 1949, 1950, 1951,1952 of in 1966.
Als u hiervoor in aanmerking komt ontvangt u een oproepbrief. Neem ook deze oproepbrief a.u.b. mee naar de afspraak. Het  vaccin is eenmalig en hoeft dus niet meer elke 5 jaar herhaald te worden. De pneumokokken-vaccinatie wordt tegelijk met de griepprik gegeven. U krijgt deze in de andere arm.

Indien u bent verhinderd op 27 november is er op maandag 30 november een extra geledenheid voor het krijgen van de griep- en/ of pneumokokkenvaccinatie tussen 15:00 en 17:00 uur.

Wij realiseren ons dat het vaccineren behoorlijk laat plaatsvindt dit jaar. We krijgen de griepvaccins later geleverd dan sommige andere praktijken. Door problemen in de productie van de griepvaccins komt een deel van de voorraad vaccins voor Nederland later beschikbaar dan normaal. Door deze vertraagde leveringen door de overheid hebben we onze datum 8 weken moeten uitstellen.

Wilt u meer informatie over de griepprik of de pneumokokken-vaccinatie kijk dan op griepprik of pneumokokkenprik

NB. Een eventuele coronavaccinatie op dezelfde dag is geen probleem. (Deze gaan uitsluitend via de GGD.)